Ana sayfa

Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd.

iyi kalite Hepsi Bir Güneş Caddesi Işığında satış için
iyi kalite Hepsi Bir Güneş Caddesi Işığında satış için
Yigang Takımı en iyisi, tekrar ziyaret edeceğiz.

—— Delak Ratibe

SA'da ışıklar harika, teşekkür ederim.

—— Bay Romano

Hızlı teslimat süresi, iyi satış sonrası servis!

—— Halid Bin Saeed

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd. Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd.
2019 Filipinler Gösteri-01 2019 Filipinler Şovumuz-02 2019 Filipinler Gösteri-03 Müşteri Ziyaret Our Company Booth On 2017 SNEC Our Sales Team On SNEC Yurtiçi Satış Departmanı International sales department Our Showroom Ofisimiz

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kuzey saati
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%
Verified by
Info marked by “ ” is verified by Ecer onsite.

İşletme lisansı

Şirket Konut Sertifikası

Firma / Ürün Broşürü

Çalışan Kadrosu

Orijinal Buluş Patent Belgesi; Faydalı Model Patenti ve Tasarım Patenti

Ürün Sertifikası

Guangzhou Yigang Eko Technology Co, Ltd (bundan böyle "Yigang Teknoloji" olarak anılacaktır) Ar-Ge, üretim, uygulamalar ve hizmetler odaklanmak yüksek kaliteli güneş cadde ışıkları ürünleri tedarikçisi, yüksek kaliteli profesyonel, uluslararası, enerji tasarrufu.

2009 yılında kurulan Yigang Teknoloji, yüksek verimli enerji tasarruflu aydınlatma ürünlerinin Ar-Ge, üretim, uygulama ve hizmetleri ile müşterilere enerji tasarruflu iyileştirme, akıllı ev enerji verimli güneş aydınlatma çözümü ile tek elden hizmet sunmayı taahhüt etmiştir. Gelişmiş proje araştırmaları için SCUT (Güney Çin Teknoloji Üniversitesi) Fotoelektrik Araştırma Laboratuvarı gibi üniversite ve ulusal bilimsel araştırma kurumu ile derinden işbirliği yaptık.

Biz akıllı kontrol LED Solar Sokak Lambaları ve Bahçe Lights.And CE, RoHS, UL, IP65, ISO, IES, SGS sertifikaları ile "NorthTime" onaylanmış kendi markamız var. Başta Avrupa, Amerika ve Güney Amerika olmak üzere dünya çapındaki müşterilerimiz için üst düzey ürünler geliştiriyoruz.

Bizim merkezi Kecheng İstihbaratı ve Yenilik Park Hi-Tech iş inkübatör Guangzhou Hi-Tech Sanayi Geliştirme Bölgesi, Çin bulunmaktadır.

Kurumsal felsefemiz "Enerji Tasarrufu Değer Yaratır, Pro-Çevre Karşılıklı Kazanımlar yapar" ile, müşteriler için değer yaratma, çalışanlara fayda sağlama ve topluma katkıda bulunma konusunda ısrar ediyoruz.

Enerji tasarrufu ve emisyon azaltmayı savunan çağımızda, sizinle daha iyi bir gelecek yaratmak için enerji tasarrufu ve çevre koruma konusunda gayret sarf etmeye devam edeceğiz.

Görevimiz: sosyal sorumluluk bilincinde bir tedarikçi olmak, sürekli insani bakım ve kaliteli yaratıcı yaşam dolu yaratmak.

Ruhumuz: insanlara yönelik, pazar odaklı, kalite güvencesi, daha iyi hizmet için. Kalite bizim yaşamımızdır.

İnançlarımız: Enerji Tasarrufu Değer Yaratır, Pro-Çevre Karşılıklı Kazanımlar yapar.

Canlılığımızla dolu genç, enerjik, sıcak ve tatlı ekibimizle hayallerimizi sürdürüyor ve hem toplumda hem de kişisel olarak değerler üretiyoruz.

Başarıyla ABD, Kanada, İngiltere, Yunanistan, Fransa, İtalya, Avustralya, Türkiye, Ürdün, Suudi Arabistan, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Filipinler, Pakistan, Kamboçya gibi 100'den fazla ülkeye güneş cadde ışıkları sattık , Tayvan, Nijerya, Gana, Kongo, Güney Afrika, Meksika, Haiti, vb.

İletişim bilgileri
Guangzhou Yigang Eco - Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Joffie Zhu

Tel: 86-13570521800

Faks: 86-20-82596929

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)