Tüm ürünler
-
LED Güneş Sokak Lambaları
-
AKILLI LED SOKAK IŞIĞI
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Yüksek Direk LED Sokak Lambası
-
Entegre Güneş Sokak Lambası
-
LED Avlu Işık
-
Güneş Çim Lambaları
-
Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları
-
Su Geçirmez Peyzaj Aydınlatması
-
İletişim Kuleleri
-
Güneş Enerjisi Pil Kutusu
-
LED Direk Sokak Lambaları
İlgili kişi :
Nola Huang
Naber :
+8615868323305
anahtar kelimeler [ commercial solar street lights ] eşleşme 10 Ürünler.
80w 100w Watt Ticari Led Güneş Sokak Lambaları Açık Sarı Işık
| Malzeme: | demir ve alüminyum |
|---|---|
| Merkezi Aydınlatma: | 47lux(10m) |
| Lamba verimliliği: | >%92 |
Su geçirmez led Solar Sokak Lambası Ticari Cct 6000k 400w 500w 600w
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah, kırmızı, yeşil vb. |
| avantaj: | Yarı iletken çip lüminesansı Kalıcı aydınlatma süresi |
Soğuk Beyaz Bahçe Dış Mekan LED projektör bubles Ticari Güneş Yürüme Yolu Işıkları led peyzaj ışıkları
| Malzeme: | kişiye özel üretim |
|---|---|
| Renk: | kişiye özel üretim |
| Lümen: | 150lm/ağırlık |
12 Ayak 10 Ayak LED Direk Sokak Lambaları Ip65 Dış Mekan Ticari Aydınlatma
| Yeterlik: | >90% |
|---|---|
| ŞNT: | 4000K |
| direk malzemesi: | Demir / özelleştirme |
Coursertech 50 W 150 W 100 w Ticari yüksek Kutuplu sokak Lambası Değiştirme Açık led sokak lambası
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
|---|---|
| Lamba verimliliği: | >%92 |
| Yükleme Boyutu: | ∅61 |
3000K 4000K 6500K Parlak Beyaz Led Peyzaj Dış Mekan Işıkları Yard
| Malzeme: | Özel ve alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Altın ve Özel |
| Lümen: | 140 lm/ağırlık |
Solar LED Sokak Lambaları 2,5 kg Hafif, CE Sertifikalı ROHS sertifikası 170 lm/w
| Işık akısı: | 3000lm |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Boyut: | 400*220*50mm |
Solar LED Street Lights, 3000lm IP65 Waterproof for Outdoor Use
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat |
| Ürün adı: | LED Solar Sokak Lambaları |
160lm / W 5 Yıl Garanti Solar Çim Lambası avlu aydınlatması, Fonksiyonel Süs Etkisi LED avlu ışığı
| Ürün adı: | güneş çim lambası serisi |
|---|---|
| Lümen: | 160 lm/ağırlık |
| Renk: | Beyaz, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Altın ve Siyah |
100-240V LED Avlu Işıkları çelik veya alüminyum dökümden yapılmış yüksek kaliteli lamba gövdesi sıcak daldırma galvanizleme paslanma yok
| Malzeme: | Alüminyum / Gümrük |
|---|---|
| Lümen: | 150lm/ağırlık |
| Renk: | Beyaz, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Altın ve Siyah |
1

