Tüm ürünler
-
LED Güneş Sokak Lambaları
-
AKILLI LED SOKAK IŞIĞI
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Yüksek Direk LED Sokak Lambası
-
Entegre Güneş Sokak Lambası
-
LED Avlu Işık
-
Güneş Çim Lambaları
-
Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları
-
Su Geçirmez Peyzaj Aydınlatması
-
İletişim Kuleleri
-
Güneş Enerjisi Pil Kutusu
-
LED Direk Sokak Lambaları
İlgili kişi :
Nola Huang
Naber :
+8615868323305
anahtar kelimeler [ energy efficient street lighting ] eşleşme 125 Ürünler.
Monokristal Silikon Güneş ışığı Led Sokak Lambası MPPT şarj modu 50000 saatten fazla ömür led ampul su geçirmez
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| avantaj: | yüksek geçirgenlik |
| IP Derecesi: | IP 65 |
160LM / W Ön Bahçe Driveway Renk Değiştirme Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları bahçe lambası
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Sarı, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Altın ve Siyah |
| Lümen: | 160 lm/ağırlık |
Park ve bahçe için Rgb dış mekan Solar Led Peyzaj Aydınlatma Yard Işıkları 50W 80W 120W
| Malzeme: | Demir ve alüminyum / özelleştirme |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirme / Altın ve Siyah |
| Lümen: | 140 lm/ağırlık |
Zemin Dış Mekanda Ticari Yürüyüş Yolu LED Peyzaj Işıkları 3000K 4500K
| Çevre: | Topluluk Meydanı Parkı |
|---|---|
| Kalite: | 5 Yıl Garanti |
| Lümen: | 140lm/w |
110v Arka Bahçe Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları Ampüller IP65 6500K Alüminyum
| Malzeme: | Demir ve alüminyum / Özelleştir |
|---|---|
| Renk: | özelleştirmek |
| Lümen: | 150lm/ağırlık |
20w güneş ışığı led SOKAK LAMBASI güvenli ve güvenilir çalışma Ultra düşük basınçlı ürünler
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| avantaj: | güvenli ve güvenilir çalışma Ultra düşük basınçlı ürünler |
| Lümen: | 150 Im/W |
Solar Çim Lambaları led ışık çevre Koruma Yüksek kaliteli malzemeler enerji tasarrufu sağlar38 ~ 100cm yükseklik toz geçirmez
| Uygulama Aralığı: | Sokak bahçesi kare madencilik alanı |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah, kırmızı, yeşil vb. |
| IP Derecesi: | IP 65 |
Solar Çim Lambaları led ışık basit ve kurulumu kolay 8-10 saat/gece çalışma süresi, 3-4 bulutlu veya çok sayıda gün
| Uygulama Aralığı: | Sokak bahçesi kare madencilik alanı |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah, kırmızı, yeşil vb. |
| IP Derecesi: | IP 65 |
70ah 12v 60ah Güneş Enerjisi Pil Kutusu Dış Aydınlatma
| Malzeme: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Kapasite: | 10Ah |
60w 90w 120w Led Highbay Işık Açık Su Geçirmez derin iyi şekilli kapak
| çip markası: | AMERİKA BRIDGELUX,CREE |
|---|---|
| GÜÇ KAYNAĞI VERİMLİLİĞİ: | >%90 |
| SKK: | 4500-5500K |

