Tüm ürünler
-
LED Güneş Sokak Lambaları
-
AKILLI LED SOKAK IŞIĞI
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Yüksek Direk LED Sokak Lambası
-
Entegre Güneş Sokak Lambası
-
LED Avlu Işık
-
Güneş Çim Lambaları
-
Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları
-
Su Geçirmez Peyzaj Aydınlatması
-
İletişim Kuleleri
-
Güneş Enerjisi Pil Kutusu
-
LED Direk Sokak Lambaları
İlgili kişi :
Nola Huang
Naber :
+8615868323305
anahtar kelimeler [ 100w all in one solar street light ] eşleşme 48 Ürünler.
Road Smart 100w Led Sokak Lambası Düşük Bakım Maliyeti
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah, kırmızı, yeşil vb. |
| Lümen: | 160 Göm/K |
Otomatik Yoğunluk Kontrollü Solar Led Sokak Lambası 40w 60w 120w 150w
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah, kırmızı, yeşil vb. |
| Lümen: | 150 Im/W |
Antik tarz güneş enerjili bahçe lambası güneş dekoratif ışık Düşük karbonlu, çevre dostu, güzel ve zarif
| Uygulama Aralığı: | Sokak bahçesi kare madencilik alanı |
|---|---|
| Aydınlatma süresi: | 4~14s |
| Enerji Depolama Bataryası: | Tamamen kapalı, bakım gerektirmeyen kurşun asitli aküler |
Radar Sensörü 80w 100w Entegre 18000lm ~ 22000lm yüksek verimlilik ile Led Solar Sokak Lambası hepsi bir arada
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 50-60HZ |
| Lamba verimliliği: | >%92 |
100 Watt 80 Watt Hepsi Bir Arada Enerji depolama entegre LED sokak lambası
| Malzeme: | Özel / Demir ve alüminyum |
|---|---|
| Anma gücü: | 80-150W |
| Lamba verimliliği: | >%92 |
HoT Satış 100w 80w Düz Entegre Güneş Sokak Lambası Şehir Yolu İçin ROHS ve CE ile hepsi bir arada güneş sokak lambası
| Ürün adı: | Küçük ve büyük düz güneş caddesi |
|---|---|
| Güç: | 30W |
| Yükleme Boyutu: | Φ61mm |
Sıcak satış 80W Düz Panel Tasarım Güneş Enerjili Entegre güneş ışığı, Anahtar Kontrollü Sokak Lambası açtı
| Ürün adı: | ENTEGRE SOLAR LED SOKAK LAMBASI |
|---|---|
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
| Işık kaynağı: | 6000lm |
Alüminyum Alaşımlı Led Sokak Lambası 120W - 250W Yüksek Lümen
| Çalışma Ömrü(Saat): | 50000 |
|---|---|
| Garanti (Yıl): | 5 |
| Başvuru: | otoyol |
Üst LED Lamba Boncuk Tasarımı 180lm / W Yüksek Lümen Led Sokak Lambası
| Ürün adı: | yüksek lümen led sokak lambası |
|---|---|
| Lamba verimliliği: | >%92 |
| SKK: | 3000-4500K |
Otomatik Yoğunluk Kontrollü Açık Güneş Enerjili Led Sokak Lambası 30w 40w 50w 60w 80w 100w
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| avantaj: | Ultra düşük basınçlı ürünler, güvenli ve güvenilir çalışma |
| Lümen: | 150 Im/W |

