Tüm ürünler
-
LED Güneş Sokak Lambaları
-
AKILLI LED SOKAK IŞIĞI
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Yüksek Direk LED Sokak Lambası
-
Entegre Güneş Sokak Lambası
-
LED Avlu Işık
-
Güneş Çim Lambaları
-
Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları
-
Su Geçirmez Peyzaj Aydınlatması
-
İletişim Kuleleri
-
Güneş Enerjisi Pil Kutusu
-
LED Direk Sokak Lambaları
İlgili kişi :
Nola Huang
Naber :
+8615868323305
anahtar kelimeler [ 100w all in one solar street light ] eşleşme 48 Ürünler.
Yeni Kırsal Şehir Yolu İçin Dış Mekan LED Sokak Lambası Süper Parlak Yüksek Güç
| Güneş paneli (tek kristal): | 80W 100W |
|---|---|
| Kurulum yüksekliği: | 8-10 milyon |
| ŞNT: | 3000-6500K |
Paslanmaz Çelik Dış Mekan Yüksek Kutuplu Lamba IP65 Ip Derecelendirmesi
| Işık kaynağı: | LED, Floresan |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Lamba Işık Akısı(lm): | 6000.4400.2200 |
Coursertech 50 W 150 W 100 w Ticari yüksek Kutuplu sokak Lambası Değiştirme Açık led sokak lambası
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
|---|---|
| Lamba verimliliği: | >%92 |
| Yükleme Boyutu: | ∅61 |
12 Ayak 10 Ayak LED Direk Sokak Lambaları Ip65 Dış Mekan Ticari Aydınlatma
| Yeterlik: | >90% |
|---|---|
| ŞNT: | 4000K |
| direk malzemesi: | Demir / özelleştirme |
Büyük LED Kutuplu Sokak Lambaları Ip65 Endüstriyel Dış Mekan Direk Işıkları led sokak lambası
| Lamba verimliliği: | >%88 |
|---|---|
| SKK: | 450 bin |
| Malzeme: | Alüminyum / Özelleştirme |
6 m yükseklik ışık direği Orijinal patent tasarımı bağımsız kalıp 80 w 100 w Entegre led sokak lambası Güneş Sokak Lambası
| Ürün adı: | 80W SOLAR LED SOKAK LAMBASI |
|---|---|
| Güç: | 80W |
| Işık kaynağı: | 6000lm |
Şehir yol sokak lambaları 12 metre kurulu sokak lambaları belediye LED sokak lambası üreticileri doğrudan satış
| Sayı: | JMGD-150 |
|---|---|
| Ürün adı: | JMGD-150 led sokak lambası |
| Maksimum Yük kapasitesi: | 2400Pa |
Solar LED Street Lights, Working Temp:-20℃~+50℃, Color Temp: 6000K
| Malzeme: | alüminyum + bilgisayar |
|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat |
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |

