Tüm ürünler
-
LED Güneş Sokak Lambaları
-
AKILLI LED SOKAK IŞIĞI
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Yüksek Direk LED Sokak Lambası
-
Entegre Güneş Sokak Lambası
-
LED Avlu Işık
-
Güneş Çim Lambaları
-
Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları
-
Su Geçirmez Peyzaj Aydınlatması
-
İletişim Kuleleri
-
Güneş Enerjisi Pil Kutusu
-
LED Direk Sokak Lambaları
İlgili kişi :
Nola Huang
Naber :
+8615868323305
anahtar kelimeler [ garden solar lights ] eşleşme 82 Ürünler.
Dekor Serbest Daimi Solar Bahçe Işıkları 50 Lümen Hareket Sensörü Çim Işıkları Ön Bahçe Yürüyüş Yolu
| Gerilim: | AC85-260V |
|---|---|
| İş hayatı: | >50000 saat |
| ortam sıcaklığı: | -30 dereceden 45 dereceye kadar |
Çin üreticisinden Yol Akıllı Solar Sokak Lambası Güzel ve enerji tasarruflu güneş enerjili bahçe lambaları
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Güneş Denetleyicisi: | şarj koruması |
| Aydınlatma süresi: | 8-10 saat |
Park ve bahçe için Rgb dış mekan Solar Led Peyzaj Aydınlatma Yard Işıkları 50W 80W 120W
| Malzeme: | Demir ve alüminyum / özelleştirme |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirme / Altın ve Siyah |
| Lümen: | 140 lm/ağırlık |
GÜNEŞ ışığı led sokak lambası zaman kontrolü enerji tasarrufu sıcaklık telafisi
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Özel avantaj: | Ters Güç Koruması |
| Uygulanabilir Işık Kaynağı: | Yüksek Güçlü LED |
6000lm ~ 12000lm 60w led Sokak lambası Fotoselli Zaman Dimmer Kızılötesi İnsan İndüksiyonlu Solar Led Işıklar
| İsim: | güneş enerjili sokak lambası LDZ13101 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Işık akısı: | 2100-5600lm |
Antik tarz güneş enerjili bahçe lambası güneş dekoratif ışık Düşük karbonlu, çevre dostu, güzel ve zarif
| Uygulama Aralığı: | Sokak bahçesi kare madencilik alanı |
|---|---|
| Aydınlatma süresi: | 4~14s |
| Enerji Depolama Bataryası: | Tamamen kapalı, bakım gerektirmeyen kurşun asitli aküler |
Led Avlu ışığı için Kutup 3-6m Led sokak lambası Teknolojiye göre Özelleştirilebilir Dış Mekan Prosesi
| Ürün adı: | LDTY-20601 LED avlu ışığı |
|---|---|
| Kutup Yüksekliği: | 3-6M |
| IP Derecesi: | IP 65 |
Çin'den 100W Entegre Solar led Sokak Lambası Solar Entegre Lamba Courser bant zaman kontrolü + ışık kontrolü
| Ürün adı: | SOLAR LED SOKAK LAMBASI |
|---|---|
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
| Frekans aralığı: | 50-60HZ |
30w 100w Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası 100-265V PF0.9 entegre güneş sokak lambası
| Ürün adı: | Entegre led sokak lambası |
|---|---|
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
| Frekans aralığı: | 50-60HZ |
70ah 12v 60ah Güneş Enerjisi Pil Kutusu Dış Aydınlatma
| Malzeme: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Kapasite: | 10Ah |

