Tüm ürünler
-
LED Güneş Sokak Lambaları
-
AKILLI LED SOKAK IŞIĞI
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Yüksek Direk LED Sokak Lambası
-
Entegre Güneş Sokak Lambası
-
LED Avlu Işık
-
Güneş Çim Lambaları
-
Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları
-
Su Geçirmez Peyzaj Aydınlatması
-
İletişim Kuleleri
-
Güneş Enerjisi Pil Kutusu
-
LED Direk Sokak Lambaları
İlgili kişi :
Nola Huang
Naber :
+8615868323305
anahtar kelimeler [ garden solar lights ] eşleşme 82 Ürünler.
Köy Ev Bahçesi için 10m 12m Yüksek Direk Güneş Sokak Lambası
| Malzeme: | demir ve alüminyum |
|---|---|
| Marka: | Kurs teknolojisi |
| Lümen: | 140Im/W |
Renkli Led Güneş Enerjisi Çim Lambası 1-3w 140 Lm/W
| Malzeme: | Yüksek Kaliteli Alüminyum |
|---|---|
| Led Bağlantı Sıcaklığı: | <60°C |
| ortam sıcaklığı: | -30 dereceden 45 dereceye kadar |
Yüksek kaliteli IP65 Açık Güneş Çim Lambaları led avlu Işıkları Alçak Gerilim DC Güç 100 km/s'den fazla rüzgar direnci
| Malzeme: | Yüksek Kaliteli Alüminyum |
|---|---|
| Gerilim: | AC100-265V |
| ortam sıcaklığı: | -30 dereceden 45 dereceye kadar |
Soğuk Beyaz Bahçe Dış Mekan LED projektör bubles Ticari Güneş Yürüme Yolu Işıkları led peyzaj ışıkları
| Malzeme: | kişiye özel üretim |
|---|---|
| Renk: | kişiye özel üretim |
| Lümen: | 150lm/ağırlık |
3000K 4000K 6500K Parlak Beyaz Led Peyzaj Dış Mekan Işıkları Yard
| Malzeme: | Özel ve alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Altın ve Özel |
| Lümen: | 140 lm/ağırlık |
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları 12V IP65 Anma CT 3000K~6000K CE ROHS SERTİFİKASI
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Güneş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Solar LED Sokak Lambaları 2,5 kg Hafif, CE Sertifikalı ROHS sertifikası 170 lm/w
| Işık akısı: | 3000lm |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Boyut: | 400*220*50mm |
Solar LED Street Light, Aluminum + PC, 400*220*50mm, 6000K Color Temperature
| Işın açısı: | 120° |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 6000K |
| Gerilim: | 12V |
GÜNEŞ Duvar Lambası çevre Koruma Enerji tasarrufu sağlayan yüksek kaliteli malzemeler güneş bahçe lambası
| Uygulama Aralığı: | Sokak bahçesi kare madencilik alanı |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah, kırmızı, yeşil vb. |
| IP Derecesi: | IP 65 |

