Tüm ürünler
-
LED Güneş Sokak Lambaları
-
AKILLI LED SOKAK IŞIĞI
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Yüksek Direk LED Sokak Lambası
-
Entegre Güneş Sokak Lambası
-
LED Avlu Işık
-
Güneş Çim Lambaları
-
Dış Mekan LED Peyzaj Işıkları
-
Su Geçirmez Peyzaj Aydınlatması
-
İletişim Kuleleri
-
Güneş Enerjisi Pil Kutusu
-
LED Direk Sokak Lambaları
İlgili kişi :
Nola Huang
Naber :
+8615868323305
anahtar kelimeler [ garden solar lights ] eşleşme 82 Ürünler.
Çin Güneş Çim Lambaları Dış Veranda Masa Güneş Işıkları Bahçe Spike Taş Meşale döküm alüminyum lamba gövdesi
| Gerilim: | AC85-260V |
|---|---|
| Malzeme: | Yüksek Kaliteli Alüminyum |
| ortam sıcaklığı: | -30 dereceden 45 dereceye kadar |
Bahçe Kazık Işıkları Çim Güneş Işıkları Dış Mekan Led Solar Bahçe Zemin Işıkları
| Gerilim: | AC100-265V |
|---|---|
| Hafif Gövde malzemesi: | Yüksek kaliteli alüminyum |
| Açık renk: | Bekar |
Radyasyon Yok Yol Akıllı Güneş Sokak Lambası Enerji Tasarrufu bahçe güneş ışığı avlu ışığı
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Aydınlatma süresi: | 8-10 saat |
| Lümen: | 160 Göm/K |
Bahçe 8-10h Güneş Enerjili Led sokak lambası güneş Sokak Lambaları Paslanmayan ip65 10-12 saat / gece çalışma süresi
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| avantaj: | Pas yok, yaşlanma direnci |
| Aydınlatma süresi: | 8-10 saat |
LifePO4 Pil ile Yüksek Lümen 150lm / w LED sokak lambası SMD Entegre 80W led Solar Sokak Lambası
| Ürün adı: | SOLAR LED SOKAK LAMBASI |
|---|---|
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
| Işık kaynağı: | yüksek lümen led smd |
3000k Güneş Çim Lambaları Bahçe Yolu Yard Tuğla İçin Güneş Dekoratif çim Işıkları
| Malzeme: | Demir ve alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Altın ve Siyah |
| Lamba verimliliği: | >%92 |
Güneş Enerjili Akıllı Led Sokak Lambası güneş ışığı 500w 65w 70 Watt 72 Watt
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| avantaj: | enerji tasarrufu; çevresel koruma |
| IP Derecesi: | IP 65 |
ışık verimliliği Güneş Çim Lambaları Ananas Güneş Bahçe Işıkları Sivrisinek Kovucu Ile Suya Dayanıklı 3 yıl garanti
| Malzeme: | Yüksek Kaliteli Alüminyum |
|---|---|
| Gerilim: | AC85-260V |
| AÇIK RENK: | Bekar |
Çin Retro tarzı güneş enerjili güneş ışığı sokak lambası 400w 40w 50 watt 50w led avlu ışığı
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Uygulanabilir Işık Kaynağı: | Yüksek Güçlü LED |
| avantaj: | Uzun ömür ve ücretsiz bakım |
Monokristal Silikon Güneş ışığı Led Sokak Lambası MPPT şarj modu 50000 saatten fazla ömür led ampul su geçirmez
| Malzeme: | yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| avantaj: | yüksek geçirgenlik |
| IP Derecesi: | IP 65 |

